MUTLU
MÜŞTERİ

ORİJİNAL
ÜRÜN

HIZLI
TESLİMAT

ÜCRETSİZ
KARGO

RENKLİ LENSLER

kategorisinde 41 adet ürün bulunmuştur.

EN DOĞAL RENKLİ LENSLER LENSOPTİK.COM.TR DE.ARADIĞINIZ TÜM RENKLİ LENSLER LENSOPTİK.COM.TR DE RENKLİ LENS LENSOPTİK DEN ALINIR

Solflex Natural Colors/Numaralı

Bir kutunun içine 2 adet( 1 çift ) lens vardır. Bir kutu aylık lens alımlarında Sağ veya sol göz seçeneklerinden sadece birini 1 adet olarak seçmeniz yeterlidir.

109,00 TL KDV
DAHİL

YENİ ÜRÜN

Desio Renkli lens

Desio renkli lensler ile rengarenk bakışlar.. 

0,00 TL KDV
DAHİL

Solflex Natural Colors/Numarasız

Daha doğal ve çarpıçı bakışlar için Solotica solflex natural colors renkli  lensleri ..soloticanın kısa süreli renkli lensi solflex natural colors da sizin için de bir renk var..Bir kutunun içine 2 adet ( 1 çift ) lens vardır. Bir kutu aylık lens alımlarında Sağ veya sol göz seçeneklerinden sadece birini 1 adet olarak seçmeniz yeterlidir.

109,00 TL KDV
DAHİL

YENİ ÜRÜN

Rainbow Natural Series

Rainbow Natural serisi aylık Hareli  renkli lensler

79,00 TL KDV
DAHİL

YENİ ÜRÜN

1 Day Acuvue Define

Gözlerin rengini değiştirmeden parlaklık ve belirginlik kazandırır. Doğal ve güzel gözler için 1-DAY ACUVUE DEFINE Kontakt Lensleri

69,90 TL KDV
DAHİL

Solotica Natural Colors/Numarasız

Dünyayı kasıp kavuran brezilya karnavalı 13 farklı ve hareli  renk seçeneğine sahip olan solotica natural colors  renkli lensleri sizi en doğal ve çarpıcı bakışlara kavuşturacak. 1 adet olarak fiyatlandırılmıştır. 2 adet alım yapılmalıdır.

140,00 TL KDV
DAHİL

Solotica Hidrocor /Numarasız

Yıllık kullanımlı lenstir. Şişe içinde 1 adet olarak fiyatlandırılmıştır. Bir çift ( 2 adet ) alım yapılmalıdır. Ürünler stoklarımızda %90 oranında mevcuttur.

140,00 TL KDV
DAHİL

Adore Renkli Lens / Numarasız

 İtalyan modası gözlerinizde.3 farklı hare seçeneği ile konforun öne çıktığı, 3 aylık kullanıma sahip renkli lens de farklılık arayanlar için..lens solusyonu hediyesi ile birlikte

119,90 TL KDV
DAHİL

YENİ ÜRÜN

Adore Renkli Lens / Numaralı

1 kutu alımlarda 60 ml solusyon hediye .... İtalyan modası gözlerinizde.3 farklı hare seçeneği ile konforun öne çıktığı, 3 aylık kullanıma sahip renkli lens de farklılık arayanlar için..  

119,90 TL KDV
DAHİL

YENİ ÜRÜN

Super-L Siyah Lens

8.6  14 mm siyah lens..3 farklı tonda siyah lens stoklarımızda  mevcuttur.. 

99,00 TL KDV
DAHİL

Star Colors Numaralı

Baush lomb firmasının aylık kullanımlı renkli lensleridir. numaralı ve numarasız olarak üretilmektedir..

42,90 TL KDV
DAHİL

Natural Look Numaralı renkli lens

Baush & Lomb firmasının hareli, yıllık renkli lensleridir. birbirinden çarpıcı 11 renk seçeneği mevcuttur kutu içinde  1 adet lens bulunmaktadır. Bir çift YANİ 2 adet  lens alımı yapılmalıdır.

49,90 TL KDV
DAHİL

Yandex.Metrica