MUTLU
MÜŞTERİ

ORİJİNAL
ÜRÜN

HIZLI
TESLİMAT

ÜCRETSİZ
KARGO

ŞEFFAF LENSLER

kategorisinde 65 adet ürün bulunmuştur.

ŞEFFAF LENSLER kategorisinde; Konforlu kontakt lensler, Oksijen geçirgenliği yüksek lensler, Hidrojel yapılı lens, Saydam lensler, Silikon günlük kullan at lensler, Silikon hidrojel günlük kullan at lens fiyatları, Gece ve gündüz kullanılabilen lens bulunmaktadır.

Acuvue Oasys

Hiç lens takmamış hissi yaşayacağınız konforlu bir kontakt lens istiyorsanız.Göz kapaklarınızın kontakt lenslerinizin üzerinden kolayca kayarak hareket edebildiği, ultra-pürüzsüz bir yüzey hissi veren bir kontakt lens istiyorsanız.Bilgisayar ekranının karşısında uzun süreler boyunca çalışıyorsanız.ACUVUE® OASYS®

74,90 TL KDV
DAHİL

4 kutu Acuvue Oasys + 2 kt Soflens Daily Tatil Paketi

4 kutu Acuvue Oasys + Soflens Daily Tatil Paketi ile yaza hazır olun! Gözlerinizde tüm gün konforu yaşayarak, lensinizin nemini koruyun.   Günlük kullan at lensinizin göz değerini sipariş notunuza eklemelisiniz.

314,90 TL KDV
DAHİL

Air Optix Aqua

Air optix aqua kontakt lensler  İlk günden 30. güne kadar nem ve sürekli konfor sağlar Sağlıklı, doğal bakışlar için nemi koruyan, birikintilere dirençli ve nefes alabilir lens teknolojisi..

74,90 TL KDV
DAHİL

Total one day 4 kutu

Diğer günlük kullan-at kontakt lenslere göre 6 kat daha fazla oksijen geçirme özelliğiyle  beyaz ve sağlıklı görünen gözler. Gün sonuna kadar süren olağanüstü bir konfor sağlar. Gün sonuna kadar lensin varlığını hissetmeyecek kadar konforlu kontakt lens deneyimini sağlar.

290,90 TL KDV
DAHİL

4 kutu Acuvue Oasys + 2 kt Dailies Aqua Comfort Tatil Paketi

Hiç lens takmamış hissinin verdiği konforu ile gün boyu devam eden ferahlık şimdi aynı pakette. 4 kutu Acuvue Oasys + Dailies Aqua Comfort paketi ile yaza hazır olun!   Günlük kullan at lensinizin göz değerini sipariş notunuza eklemelisiniz.

314,90 TL KDV
DAHİL

4 kutu Air Optix Aqua + 2 kt Dailies Aqua Comfort Tatil Paketi

Gün boyu sağlıklı ve konforlu lens kullanımı ile temizlemeye gerek olmayan kullan at lensleri avantajlı pakette! Bu tatil paketi ile yaza hazırlıklı olun..   Günlük kullan at lensinizin göz değerini sipariş notunuza eklemelisiniz.

320,90 TL KDV
DAHİL

4 kutu Purevision HD2 + 2 kt Dailies Aqua Comfor Tatil Paketi

Sürekli teknolojik cihazlara zaman ayırıyor ve gözünüz de bulanıklık yaşıyorsanız, rahat kullanımı ile HD deneyimini yaşayabilirsiniz. Günlük kullan at lensleri dailies aqua comfor ile lens temizleme ve saklama sorunu olmadan avantajlı paketi tercih edebilirsiniz.   Günlük kullan at lensinizin göz değerini sipariş notunuza eklemelisiniz.

359,90 TL KDV
DAHİL

4 kutu Purevision HD2 + 2 kt Soflens Daily Tatil Paketi

Sürekli teknolojik cihazlara zaman ayırıyor ve gözünüz de bulanıklık yaşıyorsanız, konforlu ve rahat kullanımı sayesinde parlama olmadan film keyfi yapmak istiyorsanız, Bu paket tam size göre! Hem kolay ve konforlu bir lens hem de sağlıklı bir lens deneyimi  yaşamak istiyorsanız avantajlı paketi keşfedin ve deneyin.   Günlük kullan at lensinizin göz değerini sipariş notunuza eklemelisiniz.

359,90 TL KDV
DAHİL

YENİ ÜRÜN

Air Optix Hydra Glyde

Air Optix  Hydra Glyde normal lenslere göre 5 defa daha fazla oksijen geçirgenliğine sahiptir. Air Optix Aqua'nın yeni ve geliştirilmiş versiyonudur. Uzun bir süre lensleri ıslak tutan ve konforlu bir kullanım sağlayan Air Optix  Hydra Glyde Moisture Matrix (nem matrisi) ile üretilmiştir.

79,90 TL KDV
DAHİL

YENİ ÜRÜN

Ultra Contact Lens

Silikon hidrojel yapısı ile şeffaf kontakt lensler. Comfort moist teknolojisi sayesinde lensleriniz gün boyu nemli kalır. Daha parlak, nefes alan ve sağlıklı gözler için Ultra contact lens.

159,90 TL KDV
DAHİL

Acuvue 2

JOHNSON & JOHNSON FirmasınınACUVUE Jenarasyonunun ilk  Hydrojel lenslerindendir..Acuvue 2 ince ve yumuşak bir lensdir.slikon hydrojel lensleri kalın buluyor ve kulllanamıyorsanız sizin için ideal bir lens olabilir.

54,90 TL KDV
DAHİL

YENİ ÜRÜN

4 kutu Air Optix Aqua + 2 kt Soflens Daily Tatil Paketi

Gün boyu sağlıklı lens kullanımı için yüksek nem ve oksijen geçirgenliği sayesinde, size eşsiz bir deneyim sağlar. Yüksek görüş netliği ile lens konforu avantajlı paket ile bir arada!   Günlük kullan at lensinizin göz değerini sipariş notunuza eklemelisiniz.

320,90 TL KDV
DAHİL

Yandex.Metrica