Anesthesia Renkli Lensleri

Anesthesia Renkli Lensleri

Oluşturma Tarihi: 28.05.2020
Güncelleme Tarihi: 29.11.2021

Bakışlarınız Anesthesia renkli lensleri  ile çarpıcılık kazansın.

Türkiye ve Orta Doğu’nun önde gelen yıldızlarından Fahriye Evcen’in Anesthesia renkli lensleri tercih etmesiyle birçok renkli lens kullanıcısının merakla beklediği Anesthesia marka renkli lensler Lensoptik güvencesi ile Türkiye’de.

5 farklı renkli lens  serisi ve renk skalası ile birçok seçeneğe sahip Anesthesia lensleri 6-9 aylık kullanımlı Addict,Anesthesic,USA ve Dream serileri, günlük kullanımlı olan Once serisi mevcuttur. 

Ela tonlamasından yeşillere,mavilere ,kehribar  tonlamasına kadar çeşitli renklere sahip olan Anesthesia renkli lensler gözlerinizi renklendirirken doğal görünümü sayesinde sizinle bütünleşerek güzelliğinize güzellik katacak. 

Geniş renk seçenekleri ve yapısı ile bakışlarınızda hem konforu hem de güzelliği bir arada hissedeceksiniz.

Addict fonesta rengi ile yeşil tonlamasını yakalarken , Anesthesic Mar ile en doğal mavi renkli lens ile gözlerinizde doğallığı hissedeceksiniz.

Hareli ve haresiz renkleri, standart 8,6 temel eğrisi ve 14.2mm tüm çapı ile neredeyse tüm gözlere uyum sağlayabilecek şekilde üretilen Anesthesia renkli lenslerin %38 su içeriği ile rahatlığınızdan ödün vermeyeceksiniz.

Anesthesia renkli lensleri tüm satış kanallarımızdan sipariş verebilir aynı zamanda detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

DİĞER BLOG YAZILARIMIZ
 • Renkli Lense Dair ...
  Renkli lensler nedir ? Avantajları nelerdir? Renkli lens markaları ve çeşitleri nelerdir?
 • Lens Nasıl Takılır ?
  Her zaman dikkat ettiğinizden biraz daha fazla dikkat ederek el hijyeninizi sağlamalısınız. Lens kullanırken tırnak bakımınızda önemli bir hijyen konusu. Tırnaklarınız temiz ve düzgün kesilmiş olma...
 • Renkli Lens Kullanımı Zor Mudur ?
  Özellikle göz rahatsızlığı olan ve gözlük kullanmaktan hoşlanmayan kişiler için tasarlanmış olan renkli lensler, birçok kişi için kullanım rahatlığı sağlamıştır.
 • Hareli mi yoksa haresiz renkli lens mi ?
  Hareli mi yoksa haresiz renkli lens mi tercih etmeliyim, aralarındaki fark nedir? Lens kullanıcılarının en çok merak ettikleri soru hareli mi yoksa haresiz mi lens tercih edecekleridir. Hareli dem...
E-Bülten