Alışverişin kampanyalarla daha anlamlı.

Kampanyalı alışveriş için tıkla

↓↓

Acuvue Oasys

Yorum Yap
Yorumlar (23)
Ürün Kodu : AED
629,09 TL
BC :
SPH :
25.05.2024 tarihine kadar kargoda
lensoptik-ücretsiz-kargo.png (5 KB)
lensoptik-aynı-gün-kargo.png (5 KB)
lensoptik-3 taksit imkanı.png (4 KB)
Çok Al Az Öde
Miktar
İndirim
2 - 2
%5
3 - 4
%10

Acuvue Oasys

Bilgisayar karşısında uzun saatler geçiren,  klimalı ortama maruz kalanların gün boyu gözlerinin nem dengesini sağlaması için tercih ettikleri lens markasıdır. Gün sonun da dahi gözlerinizi ovalama hissi olmadan net görüş sağlar . Acuvue Oasys sayesinde gün boyu lens yokmuş hissini yaşarsınız.

Kullanım Şekli: Günlük kullanımda 15 gün, gece gündüz kullanımda ise 6 gece 7 gün

Üretim Teknolojisi:

HYDRACLEAR® Plus Kontakt lens monomerine karıştırılan ıslatıcı ajan sayesinde kontakt lensleriniz gözlerinizi gün boyu nemli tutar.  Kontakt lense bağlı göz kuruluğunu ortadan kaldırır. Gün sonunda kontakt lensiniz rahatlığından bir şey kaybetmez.

 

Yüzey kaplamasına ihtiyaç duyulmadan üretilmiş, gün boyu nemlilği sağlayan ACUVUE OASYS with HYDRACLEAR® Plus ıslanabilir pürüzsüz yüzeyi ile silikon hidrojel materyalinde bile ekstra konforu gün boyu hissedebilirsiniz. HYDRACLEAR Plus teknolojisi ile üretilmiş ACUVUE OASYS aynı zamanda diğer lenslere oranla lenslerinizin göz kapağınıza sürtünme katsayısının çok daha düşük olmasına yardımcı olur, böylece gözlerinizde kontakt lense bağlı oluşacak komplikasyon ihtimalini azaltır.

Son Baktıklarınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.