Hakkımızda

LENSOPTİK.COM.TR

 

1994 yılında kurulan  Kontakt lens,lens aksesuarlar ve gözlük alanında hızlı ve emin adımlarla mağaza yönetimi ile hizmete başlamıştır.

Yenilikleri takip eden müşterilerine her zaman  en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen  Lensoptik ailesi   uzman optisyen kadrosu ile  2002 yılında online satış sistemine geçmesiyle sizlere daha iyi ve hızlı hizmet verebilmeyi kendine amaç edinmiştir. Şimdi ise sizlere daha kullanıcı  dostu olan yeni alt yapımızla hizmet veriyoruz. 

Lensoptik.com.tr ,kurulduğu dönemde online satışın günümüzde olmadığı kadar yalın bir hal aldığı ;günümüz teknolojisinden faydalanmaksızın en güçlü adımlarını atmış tüm varlığını online satış dünyasında hissettirmiştir. Alanında farklılığı, yenilikleri, en iyi hizmet verebilmeyi ve herşeyden önemlisi müşteri memnuniyetini esas almıştır.Lens Optik, her yeni gün değişen teknoloji ile beraber yenilikleri takip etmeyi kendine iş edinmiştir.

Tüm bu hizmet anlayışının yanı sıra en önemli kıldığı değer müşteri memnuniyeti , tüm odak noktası mutlu müşterileridir.

Online satış sektöründe sunabileceği tüm imkanları müşterilerine sunmak en başlıca görevleri arasındadır.Bunlar arasında uzman optisyen danışma hattı, ücretsiz kargo imkanı ,hediye solüsyon kampanyası lensoptik.com.tr ‘nin sunduğu hizmetler arasındadır.

Lensoptik.com.tr tüm hizmet anlayışı,müşteri memnuniyeti esası,teknolojik imkanlarının yanı sıra bulunduğu sektörünün göz sağlığı olmasının önemini en ince ayrıntısına kadar kavramış bir e-ticaret sitesidir.Tüm ürünleri %100 orjinal ürünler olmakla birlikte distribütör firmaların garantisi altındadır.Kesinlikle tarihi geçmiş ,faturasız ürün çıkışı yapmamaktadır.

Son dönemde geniş ürün yelpazesini ile En Popüler Renkli Lens Markası Ödüllü Labella rekli Lensleri ve  El Amore , Iconıc Markalarını  taçlandıran lensoptik.com.tr ;Diğer tüm Dünya markalarında olduğu gibi Anesthesia  renkli lenslerini de distribütör firmasından temin edip değerli müşterilerine sunmaktadır.

Güvenli ve hızlı hizmetin bir tık kadar uzağınızda olduğunu Lens Optik ailesi olarak hatırlatır, siz kıymetli müşterilerimize yardımcı olmaktan memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.