Adore Lens Markası ve Özellikleri
31.08.2023

Adore Lens Markası ve Özellikleri

Adore Lens ve Özellikleri

Adore kontakt lensleri İtalyan tasarımcılar tarafından tasarlanmış bir koleksiyondur. Adore lensleri bakışlarınızda çarpıcı ve büyüleyici bir görünüm sağlamak için tasarlanmıştır. Adore’nin kullanım süresi 3 aydır. Adore lensleri gözdeki güzelliğe ve parlaklığa dikkat çeker. Geniş renk çeşitleri sayesinde bakışlarınızı değiştirerek size eşsiz bir görünüm sağlar. 3 farklı renk tonu serisi ile üretilmiştir. Zarif ve sanatsal bir dokunuş ile hazırlanan Adore lensleri uzun süre kalıcı konforun yanı sıra göz renginin değişimini isteyenler için tasarlanmıştır.

Adore lensleri ile hergün yeni bir stil sahibi olun!

Konfor ve şıklığı harmanlayan dikkatle tasarlanmış bir koleksiyon. Büyüleyici ve yoğun bakışlara Adore ile sahip olabilirsiniz. Gözlerinizin rengini doğal bir görünüm ile değiştirin. Benzersiz renklendirme ile irisi tamamen kaplar.

Adore 3 farklı renk serisine sahiptir. Bu renkleri aşağıda inceleyelim;

Adore Dare: Derin bir yoğunluk vererek bakışlarınızı değerli kılmak üzere tasarlanmıştır. Koyu haresi sayesinde daha derin ve yoğun bir renk elde edersiniz.

Adore Tri-Tone 3 renk karışımı sayesinde göz renginizin değişmesine izin verir.

Adore Bi-Tone:  2 renk karışımı ile doğal göz renginizi daha canlı ve berrak gösterir. 

Blog Son Eklenenler
Sağlıklı Gözün Derecesi Kaç Olmalıdır?
Sağlıklı Gözün Derecesi Kaç Olmalıdır?
Göz sağlığı, genel vücut sağlığımızın önemli bir parçasıdır. Sağlıklı bir göz, görme yeteneğimizi etkileyen bir dizi faktöre bağlı olarak belirlenen bir "göz derecesine" sahiptir. Ancak, bu kavram genellikle net bir şekilde anlaşılamaz.
Multifocal (Uzak-Yakın) Lenslerle Daha Net Görüş
Multifocal (Uzak-Yakın) Lenslerle Daha Net Görüş
Gözlükler ve kontakt lensler, insanoğlunun görüş problemlerine çözüm getiren en önemli icatlardan biridir. Peki, bir lens, tam olarak nedir? İnsanların yakını ve uzağı daha net görebilmeleri için hangi seçeneklere sahiptirler?
UV Işınlarının Zararlarından Koruyan Kontakt Lensler
UV Işınlarının Zararlarından Koruyan Kontakt Lensler
Kontakt lens, göz sağlığını korumak ve görme özelliklerini iyileştirmek için milyonlarca kişi tarafından kullanılan çığır açıcı bir teknolojidir.
Kimler Göz Ameliyatı Olamaz?
Kimler Göz Ameliyatı Olamaz?
Göz ameliyatı, yaşam kalitesini artırmak için birçok insan için mükemmel bir seçenek olabilir.  Fakat, herkesin kullanabileceği bir tedavi yöntemi değildir. Lazer göz ameliyatı yapılabilmesi için bazı öncelikli faktörlerin dikkate alınması gerekmektedir. Peki kimler göz ameliyatı olamaz?
Göz Sağlığına İyi Gelen Gıdalar
Göz Sağlığına İyi Gelen Gıdalar
Göz sağlığı, yaşa bağlı olarak bozulabilen bir durumdur. Ancak, gözlerinizi korumak ve sağlıklarını iyileştirmek için biraz çaba sarf etmek mümkündür.
Yüz Şeklinize Göre Güneş Gözlüğü Nasıl Seçilir?
Yüz Şeklinize Göre Güneş Gözlüğü Nasıl Seçilir?
Yüz şekline göre güneş gözlük seçimi, herkesin stiline ve yüz şekline uygun güneş gözlüğü bulma sürecinde önemli bir etkendir. Güneş gözlükleri sadece gözlük lenslerinin güneş ışınlarını engellemesi için kullanılmaz, aynı zamanda tamamlayıcı bir aksesuar olarak da tercih edilir.
Lensin Göze Yapışması
Lensin Göze Yapışması
Gözlerimiz, dünyayı keşfetmemizi sağlayan en önemli organlarımızdır ve onları korumak büyük bir önceliktir. Günlük hayatta pek çok insan kontakt lens kullanarak düzgün bir görüş deneyimi elde eder. Ancak, deneyimli lens kullanıcıları bile zaman zaman lensin göze yapışması sorunuyla karşılaşabilirler.
Astigmat Nedir? Tedavisi Ve Belirtileri Nelerdir?
Astigmat Nedir? Tedavisi Ve Belirtileri Nelerdir?
Astigmat hakkında bilgi sahibi olmak, göz sağlığını korumak için önemlidir. Astigmatism, gözü etkileyen bir kırma kusurudur ve birçok insanın karşılaştığı bir sorundur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.