Alışverişin kampanyalarla daha anlamlı.

Kampanyalı alışveriş için tıkla

↓↓

Adore Lens Markası ve Özellikleri
31.08.2023

Adore Lens Markası ve Özellikleri

Adore Lens ve Özellikleri

Adore kontakt lensleri İtalyan tasarımcılar tarafından tasarlanmış bir koleksiyondur. Adore lensleri bakışlarınızda çarpıcı ve büyüleyici bir görünüm sağlamak için tasarlanmıştır. Adore’nin kullanım süresi 3 aydır. Adore lensleri gözdeki güzelliğe ve parlaklığa dikkat çeker. Geniş renk çeşitleri sayesinde bakışlarınızı değiştirerek size eşsiz bir görünüm sağlar. 3 farklı renk tonu serisi ile üretilmiştir. Zarif ve sanatsal bir dokunuş ile hazırlanan Adore lensleri uzun süre kalıcı konforun yanı sıra göz renginin değişimini isteyenler için tasarlanmıştır.

Adore lensleri ile hergün yeni bir stil sahibi olun!

Konfor ve şıklığı harmanlayan dikkatle tasarlanmış bir koleksiyon. Büyüleyici ve yoğun bakışlara Adore ile sahip olabilirsiniz. Gözlerinizin rengini doğal bir görünüm ile değiştirin. Benzersiz renklendirme ile irisi tamamen kaplar.

Adore 3 farklı renk serisine sahiptir. Bu renkleri aşağıda inceleyelim;

Adore Dare: Derin bir yoğunluk vererek bakışlarınızı değerli kılmak üzere tasarlanmıştır. Koyu haresi sayesinde daha derin ve yoğun bir renk elde edersiniz.

Adore Tri-Tone 3 renk karışımı sayesinde göz renginizin değişmesine izin verir.

Adore Bi-Tone:  2 renk karışımı ile doğal göz renginizi daha canlı ve berrak gösterir. 

Blog Son Eklenenler
Nistagmus Nedir?
Nistagmus Nedir?
Nistagmus, gözlerin kontrolsüz ve tekrarlayan biçimde yana, aşağı yukarı ya da dairesel düzende hareket etmesi olarak adlandırılır. Bu durum, göz titremesi olarak da bilinir ve kişinin görme ve derinlik algısı üzerinde olumsuz etkiler yaratabilir.
Göz Enfeksiyonu Nedir? Neden Olur?
Göz Enfeksiyonu Nedir? Neden Olur?
Göz enfeksiyonu, toplumda sıklıkla karşılaşılan ve yaygın bir sağlık problemidir. Bu tür enfeksiyonlar genellikle bakteri, virüs veya mantar gibi mikroorganizmaların neden olduğu enfeksiyonlardır.
Göz Altı Torbaları Neden Olur?
Göz Altı Torbaları Neden Olur?
Göz altı torbası, birçok insanın karşılaştığı ve estetik açıdan rahatsız edici olabilecek bir sorundur. Bu sorun, ilerleyen yaş, uykusuzluk ve dengesiz beslenme gibi faktörlerden kaynaklanabilir.
Heterokromi Nedir? Neden Olur?
Heterokromi Nedir? Neden Olur?
Heterokromi, genelde gözlerde meydana gelen bir renk değişikliği durumunu ifade etmektedir. Bu durum, aynı zamanda cilt ve saçta da görülebilir ancak en sık göze çarpan yeri gözlerdir.
Göz Kararması Neden Olur? Nasıl Geçer?
Göz Kararması Neden Olur? Nasıl Geçer?
Göz kararması, birçok insanın günlük yaşantısında sıklıkla yaşadığı şikayetlerden biri olarak karşımıza çıkar. Genellikle birkaç saniye veya birkaç dakika süren göz kararması, insanların hayatında önemli bir etkiye sahip olabilir.
Netlik ve Maksimum Konfor İçin Yeni Nesil Mavi Işık Filtreli Lensler
Netlik ve Maksimum Konfor İçin Yeni Nesil Mavi Işık Filtreli Lensler
Günümüz dijital çağında, uzun saatler boyunca ekran karşısında geçirilen zamanın artmasıyla birlikte, mavi ışığa maruz kalma oranı da önemli ölçüde yükselmiştir.
Göz Seğirmesi Nedir?
Göz Seğirmesi Nedir?
Göz atması, yani göz seğirmesi, kontrol edilemeyen ve istemsiz bir göz kası ya da göz kapağı hareketi olarak bilinir. Tıbbi adı miyokimi olan göz seğirmesi, genellikle göz kapağının birkaç saniye boyunca tekrarlayan hareketiyle kendini gösterir.
Göz Ağrısı Nedir? Neden Olur?
Göz Ağrısı Nedir? Neden Olur?
Göz ağrısı, gözün herhangi bir bölgesinde hissedilen bir ağrı veya yanma, batma, veya yabancı cisim varmış hissi ile tanımlanabilir. Görme organında meydana gelen bu ağrı, insanların büyük çoğunluğu hayatlarının bir döneminde yaşadığı yaygın bir şikayettir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.