Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}

Alcon (Ciba Vision) Lens

Son zamanlarda göz sağlığına yönelik teknolojik gelişmeler ve kontakt lenslere olan talep ön plana çıkmış durumda. Bu bağlamda Alcon lens markası, kalıcı ve yenilikçi çözümleriyle Uluslararası göz medikal sektöründe dikkat çekiyor. Alcon markası lensler, görme perspektifinizi artıran ve göz sağlığınızı koruyan özellikleriyle öne çıkıyor.
Göz hastalıkları ve görme bozuklukları, modern yaşam tarzıyla birlikte artış göstermekte. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte, kontakt lensler de müşteriler için daha rahat, güvenilir ve etkili hale gelmiştir.

Alcon markası lensler, özellikle yaşam kalitesini artırmayı ve görme perspektifinizi yükseltmeyi hedefliyor. Gelişmiş teknoloji sayesinde, gözlerinizi koruyarak göz sağlığınızı destekliyor ve göz yorgunluğunu azaltan özel tasarımlara sahip. Her türlü göz yapısına uygun çeşitlilikte ürünleriyle müşterilerin beklentilerine cevap veriyor.

Sektördeki lider konumunu koruyarak, sürekli olarak yenilikçi çözümler sunmayı hedefliyor. Sağlam, dayanıklı ve konforlu lensleriyle, kullanıcıların günlük yaşamda rahatlıkla kullanabildiği ürünler sunuyor.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve göz sağlığına destek olan Alcon lens, teknolojiye uygun ve güvenilir ürünleriyle kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor.

 

 Alcon Ciba Vision Markalı Lens Modelleri

Alcon Ciba Vision markalı lens modelleri, son yıllarda tercih edilen birçok kullanıcı tarafından beğenilen ve tercih edilen lensler arasında yer almaktadır. Bu modellerden biri olan Alcon Ciba Vision Air Optix Aqua, farklı özelliklere sahip olması ve kullanıcılarına konforlu bir deneyim sunmasıyla aktif olarak satıştadır. Ayrıca, en güncel satış ve kampanya bilgilerine sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Alcon Ciba Vision marka lenslerin geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre farklı seçenekler sunmaktadır. Gelişmiş teknolojiye sahip olan bu lensler, göz sağlığını koruma ve konforlu bir görme deneyimi sunma konusunda oldukça etkilidir. Sitemiz üzerinden Alcon Ciba Vision markalı lens modelleri hakkında detaylı bilgi alabilir, farklı seçenekleri inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun olan lensi kolaylıkla satın alabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli bir görme deneyimi için Alcon Ciba Vision markalı lens modellerini tercih edebilirsiniz.

  • Systane Hydration

  • Dailies Total

  • Air Optix Plus Hydraglyde - Toric

  • Precision

  • Air Optix Aqua

  • Air Optix Night & Day Aqua

  • Dailies Aqua Comfort

  • Air Optix Colors Numaralı - Numarasız

  • Freshlook Colorblends Numaralı - Numarasız

  • Air Optix Hydraglade Multifocal

Alcon markasına ait tüm modeller Lens Optik'te uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.

 

Alcon Marka Lenslerin Bakımı 

Lenslerin bakımı nasıl olur derseniz, cevabı sizler için: Alcon marka lenslerin temizlenmesi için özel solüsyonlar üreterek dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Bu işlem için öncelikle el yıkama işlemleri gerçekleştirilmeli, ardından lensler solüsyon ile dezenfekte edilmeli ve temizlenmelidir. Lenslerin temizlenmesinden sonra ise mutlaka durulanması gerekmektedir. Bu işlemler, lenslerin uzun ömürlü olmasını ve göz enfeksiyonlarından korunmayı sağlar. Ayrıca lenslerin bakımı için dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise lens kabının düzenli olarak temizlenmesi ve değiştirilmesidir. Tüm bu işlemler düzenli bir şekilde yapılmalıdır, çünkü lenslerin bakımı ihmal edilirse göz enfeksiyonlarına yol açabilir. Bu nedenle Alcon marka lenslerin bakımı konusunda titiz olunmalı ve gerekli hijyenik önlemler alınmalıdır. 

 

Alcon Ciba Vision Marka Lenslerin Avantajları

Alcon Ciba Vision marka lensler, lens kullanımı konusunda birçok avantajı beraberinde getirir. Öncelikle, lipitlere karşı birikinti direnci sağlayarak lenslerin temizlenmesini kolaylaştırır ve uzun süreli kullanımı daha avantajlı hale getirir. Aynı zamanda farklı renk seçenekleriyle gözlere derinlik ve renk katarak kullanıcıya estetik bir görünüm sunar. Yüksek konfor sağlayan yeni nesil akıllı lens teknolojisi sayesinde gözleri dış etmenlere karşı %98 oranına kadar korur ve net görüş sağlar. Bu da günlük hayatta kullanıcıların rahatlıkla lenslerini kullanmalarını sağlar ve görme yetisini arttırır. Tüm bu özellikleriyle Alcon Ciba Vision marka lensler, kullanıcılarına güvenilir ve konforlu bir lens deneyimi sunar. Ayrıca, her türlü göz problemlerine uygun farklı özelliklerde lensler bulunmaktadır. Uzmanlar, lens kullanımı sırasında göz sağlığını korumak için Alcon Ciba Vision marka lensleri tercih etmeyi önermektedir. Bu sayede, kullanıcılar uzun süreli lens kullanımından daha fazla keyif alabilir ve göz sağlıklarını koruyabilirler. Sonuç olarak, Alcon Ciba Vision marka lensler, teknolojik yenilikleri ve göz sağlığını koruyan özellikleri ile kullanıcılarına yüksek konfor ve kaliteli bir lens deneyimi sunar.

 

Uygun Fiyat Alcon Ciba Vision Lensler

Marka seçeneklerine göre farklı modeller sunan web sitemizden dilediğiniz lensi seçip göz sağlığınızı koruyabilirsiniz. Lens fiyatları, teknik özellikleri, marka, ve kullanım süresine göre belirlenmekte olup, farklı unsurlara göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Web sitemizden yapacağınız alışverişlerde indirimli seçeneklerden yararlanarak uygun fiyatlı lenslere sahip olabilirsiniz. Göz sağlığınızı düşünerek lens modelinizi belirlerken, dikkat etmeniz gereken noktaları web sitemizden inceleyebilir ve buna göre tercih yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı lens seçeneklerimiz arasında günlük, haftalık, aylık ve hatta yıllık kullanım sürelerine sahip farklı modelleri bulabilirsiniz. Bu sayede bütçenize ve kullanım tercihlerinize uygun seçenekleri belirlemeniz mümkün olacaktır. 

Daha Fazla Oku Daha Az Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.