Alışverişin kampanyalarla daha anlamlı.

Kampanyalı alışveriş için tıkla

↓↓

Bausch Lomb Markasının Renkli Lensleri ve Renk Çeşitleri
31.08.2023

Bausch Lomb Markasının Renkli Lensleri ve Renk Çeşitleri

Göz hastalıklarının artması ya da estetik açıdan kullanıma artan talep ile lensler artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Kullanılan lenslerde ilk sıralamada kontakt lensler ardından estetik amaçlı kullanılan renkli lensler gelmektedir. Şüphesiz ki lenslerde marka oldukça önemlidir. Bausch Lomb markası ise lens üretiminde lider markadır. 

Bausch Lomb markası Amerika Birleşik Devletleri’nin en eski şirketlerinden biridir. 1853 yılından beri göz sağlığını iyileştirmek, göz hastalıklarında görme araçlarını geliştirmek ve görme kalitesini artırmak için hizmet vermeye devam ediyor. Ürettiği çözümlerle birlikte günümüzde de bu alanda lider marka konumundadır.

Bausch Lomb markası gözlük ve kontakt lenslerin yanı sıra gözün yapısına uyumlu renkli lensler de üretiyor. Renkli lens üretiminde kaliteye ve göz konforuna önem veren Bausch Lomb markası lens üretiminde Polymacon adı verilen materyali kullanır. Polymacon hidrojel lens yapımı için en uygun materyaldir. Bu materyal sayesinde lens oksijen geçirgenliğini sürdürür. Yüzde 38 su içerir.

Bausch Lomb renkli lensleri göze uyum sağlayan yapısıyla dikkat çekici bir görünüme kavuşurken konforu geri plana bırakmamanızı sağlar. Bausch Lomb renkli lensleri göz ölçülerine uygun olarak üretilir. Bu sayede hem gözünüzde yanma ve batma olmaz hem de kendi göz renginiz belli olmaz. Bu değerlere ve kullanım kolaylığına baktığımız Bausch Lomb renkli lens kullananlar için ilk sırada tercih edilen marka olmuştur. 

Bausch Lomb renkli lens kataloğuna baktığınızda iki farklı lens çeşidi karşınıza çıkar. Bausch Lomb Natural Look ve Bausch Lomb Star Colors. Bu lens çeşitleri aylık ve yıllık kullanım planıyla satışa sunulur. Ayrıca sadece numarasız renkli lens değil, numaralı renkli lens seçeneği de mevcut. Eğer gözlerinizin farklı ölçüm değerleri varsa iki kutu lens almanız gerekir.

Aşağıda yer alan Ultra Kontakt Lens Bausch videosu size yardımcı olabilir.

 

Bausch Lomb Optima Natural Look 

Bausch Lomb Optima Natural Look numaralı ve numarasız seçeneği bulunan renkli lenstir. Lens çapı 8.70 mm’dir. Yıllık kullanım planına uygun olduğundan kutu içerisinde iki adet lens bulunuyor. RP4 özel renk enjeksiyon teknolojisiyle üretilen Bosch Lomb Natural Look lenslerinin 11 farklı renk seçeneği ile gözlerinizin rengini istediğiniz istediğiniz renkle değiştirebilirsiniz. Bu lensler aynı zamanda harelidir. Böylece renkli lensler gözünüze yapay bir görünüm değil doğal bir görünüm verir. Bausch Lomb  Natural Look renk çeşitleri ise şöyle;

 • Blue
 • Blue Topaz
 • Acqua
 • Light Green
 • Green
 • Green Ocean
 • Green Amazon
 • Green Turquoise
 • Grey
 • Violet Amethyst
 • Hazel

 

Bausch Lomb Soflens Star Colors II 

Bausch Lomb Soflens ile hep istediğiniz o dikkat çekici bakışlara sahip olmak çok kolay. Farklı renk seçenekleri ve numaralı, numarasız ve astigmat problemlerine özel üretimi ile renkli lensler arasında en iyi ve en konforlu seçenek olacaktır.

Bausch Lomb Soflens Nonionic Polymacon materyalden üretildiği için yumuşak yapılı bir lens. Yumuşak yapısıyla gün içinde gözlerinize lens taktığınızı bile hissetmeyeceksiniz. Oksijen geçirgenliği ve nem tutma kapasitesi ile gözün kurumasını ve göz yorgunluğunu engelleyen bir teknolojiye sahiptir. 

Bausch Lomb Soflens sipariş ettiğinizde kutu içerisinde aynı değerlere sahip iki adet renkli lens bulunur. Peki, Soflens’in hangi renkleri mevcuttur?

 • Light Green
 • Dark Green
 • Green Turquoise 
 • Green Amazon
 • Blue 
 • Blue Topaz
 • Grey
 • Dark Hazel

 

Bausch Lomb renkli lensleri konforu ve olağanüstü bakışları bir arada isteyenler için özel olarak üretilmiştir. Numarasız seçeneklerinin yanı sıra numaralı ve astigmat problemine sahip kişilerde güvenle kullanabilir. Lenslerin gözünüzde tahriş yapmaması için her gün lens solüsyonu ile temizlemelisiniz. Bausch Lomb markasının yeni nesil lens solüsyonları lens temizliği için en hijyenik seçenek.

purevision 2 HD Lens

Purevision 2 HD İle Devrim Yaratan Teknoloji

Bausch Lomb markasının kontakt lenslerinden Purevision 2 HD ile lens dünyasında çığır açtı. Purevision 2 HD üstün üretim teknolojisi sayesinde düşük ışıkta bile net görüş sunmaktadır. Comfort Moist teknolojisi sayesinde ise kontakt lensin göze takıldığı ilk andan itibaren komforlu bir kullanım sunar. Göze herhangi bir rahatsızlık vermez. Yanma, batma, göz kuruluğu ve çeşitli alerjiler gibi lens kullanımından meydana gelebilecek tüm problemlerin önüne geçer.

Bausch Lomb markasının ürettiği kontakt lensler ve renkli lensler göz hastalıklarında her daim kurtarıcı rolünde olmuştur. Lenslerde kullanılan üstün teknoloji sayesinde renkli ve kontakt lensler gözün yapısına tamamen uyumludur. Gözün yapısına hiçbir zarar vermez. Aksine gözün nem dengesini koruyarak daha iyi ve daha net bir görüş sunar. Bausch Lomb ile net görüşe kavuşurken konforu elden bırakmazsınız.

 
Blog Son Eklenenler
Nistagmus Nedir?
Nistagmus Nedir?
Nistagmus, gözlerin kontrolsüz ve tekrarlayan biçimde yana, aşağı yukarı ya da dairesel düzende hareket etmesi olarak adlandırılır. Bu durum, göz titremesi olarak da bilinir ve kişinin görme ve derinlik algısı üzerinde olumsuz etkiler yaratabilir.
Göz Enfeksiyonu Nedir? Neden Olur?
Göz Enfeksiyonu Nedir? Neden Olur?
Göz enfeksiyonu, toplumda sıklıkla karşılaşılan ve yaygın bir sağlık problemidir. Bu tür enfeksiyonlar genellikle bakteri, virüs veya mantar gibi mikroorganizmaların neden olduğu enfeksiyonlardır.
Göz Altı Torbaları Neden Olur?
Göz Altı Torbaları Neden Olur?
Göz altı torbası, birçok insanın karşılaştığı ve estetik açıdan rahatsız edici olabilecek bir sorundur. Bu sorun, ilerleyen yaş, uykusuzluk ve dengesiz beslenme gibi faktörlerden kaynaklanabilir.
Heterokromi Nedir? Neden Olur?
Heterokromi Nedir? Neden Olur?
Heterokromi, genelde gözlerde meydana gelen bir renk değişikliği durumunu ifade etmektedir. Bu durum, aynı zamanda cilt ve saçta da görülebilir ancak en sık göze çarpan yeri gözlerdir.
Göz Kararması Neden Olur? Nasıl Geçer?
Göz Kararması Neden Olur? Nasıl Geçer?
Göz kararması, birçok insanın günlük yaşantısında sıklıkla yaşadığı şikayetlerden biri olarak karşımıza çıkar. Genellikle birkaç saniye veya birkaç dakika süren göz kararması, insanların hayatında önemli bir etkiye sahip olabilir.
Netlik ve Maksimum Konfor İçin Yeni Nesil Mavi Işık Filtreli Lensler
Netlik ve Maksimum Konfor İçin Yeni Nesil Mavi Işık Filtreli Lensler
Günümüz dijital çağında, uzun saatler boyunca ekran karşısında geçirilen zamanın artmasıyla birlikte, mavi ışığa maruz kalma oranı da önemli ölçüde yükselmiştir.
Göz Seğirmesi Nedir?
Göz Seğirmesi Nedir?
Göz atması, yani göz seğirmesi, kontrol edilemeyen ve istemsiz bir göz kası ya da göz kapağı hareketi olarak bilinir. Tıbbi adı miyokimi olan göz seğirmesi, genellikle göz kapağının birkaç saniye boyunca tekrarlayan hareketiyle kendini gösterir.
Göz Ağrısı Nedir? Neden Olur?
Göz Ağrısı Nedir? Neden Olur?
Göz ağrısı, gözün herhangi bir bölgesinde hissedilen bir ağrı veya yanma, batma, veya yabancı cisim varmış hissi ile tanımlanabilir. Görme organında meydana gelen bu ağrı, insanların büyük çoğunluğu hayatlarının bir döneminde yaşadığı yaygın bir şikayettir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.