Adore Lens Markası ve Özellikleri

Adore Lens Markası ve Özellikleri

Oluşturma Tarihi: 08.03.2019
Güncelleme Tarihi: 30.11.2021

Adore Lens Markasi Özellikleri

Adore Lens ve Özellikleri

Adore kontakt lensleri İtalyan tasarımcılar tarafından tasarlanmış bir koleksiyondur. Adore lensleri bakışlarınızda çarpıcı ve büyüleyici bir görünüm sağlamak için tasarlanmıştır. Adore’nin kullanım süresi 3 aydır. Adore lensleri gözdeki güzelliğe ve parlaklığa dikkat çeker. Geniş renk çeşitleri sayesinde bakışlarınızı değiştirerek size eşsiz bir görünüm sağlar. 3 farklı renk tonu serisi ile üretilmiştir. Zarif ve sanatsal bir dokunuş ile hazırlanan Adore lensleri uzun süre kalıcı konforun yanı sıra göz renginin değişimini isteyenler için tasarlanmıştır.

Adore lensleri ile hergün yeni bir stil sahibi olun!

Konfor ve şıklığı harmanlayan dikkatle tasarlanmış bir koleksiyon. Büyüleyici ve yoğun bakışlara Adore ile sahip olabilirsiniz. Gözlerinizin rengini doğal bir görünüm ile değiştirin. Benzersiz renklendirme ile irisi tamamen kaplar.

Adore 3 farklı renk serisine sahiptir. Bu renkleri aşağıda inceleyelim;

Adore Dare: Derin bir yoğunluk vererek bakışlarınızı değerli kılmak üzere tasarlanmıştır. Koyu haresi sayesinde daha derin ve yoğun bir renk elde edersiniz.

Adore Tri-Tone 3 renk karışımı sayesinde göz renginizin değişmesine izin verir.

Adore Bi-Tone:  2 renk karışımı ile doğal göz renginizi daha canlı ve berrak gösterir. 

DİĞER BLOG YAZILARIMIZ
 • Renkli Lense Dair ...
  Renkli lensler nedir ? Avantajları nelerdir? Renkli lens markaları ve çeşitleri nelerdir?
 • Lens Nasıl Takılır ?
  Her zaman dikkat ettiğinizden biraz daha fazla dikkat ederek el hijyeninizi sağlamalısınız. Lens kullanırken tırnak bakımınızda önemli bir hijyen konusu. Tırnaklarınız temiz ve düzgün kesilmiş olma...
 • Renkli Lens Kullanımı Zor Mudur ?
  Özellikle göz rahatsızlığı olan ve gözlük kullanmaktan hoşlanmayan kişiler için tasarlanmış olan renkli lensler, birçok kişi için kullanım rahatlığı sağlamıştır.
 • Hareli mi yoksa haresiz renkli lens mi ?
  Hareli mi yoksa haresiz renkli lens mi tercih etmeliyim, aralarındaki fark nedir? Lens kullanıcılarının en çok merak ettikleri soru hareli mi yoksa haresiz mi lens tercih edecekleridir. Hareli dem...
E-Bülten