Göz Renginiz Karakterinizi Nasıl Etkiler ?
01.09.2023

Göz Renginiz Karakterinizi Nasıl Etkiler ?

Göz renginin yalnızca dış görünüşünü gösterdiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz ; uzmanlara göre göz rengi , insan karakterini de ele veriyor . Farklı göz renklerinin birbirinden ayrı karakter özellikleri :

 

SİYAH GÖZLÜ KİŞİLER

Olaylar karşısında çok çabuk heyecanlanan, ihtiraslı , karakteri sağlam , disiplinli ve coşkulu insanlardır . Duygu yüklü olan bu insanların, gerek sevgisi, gerek de kindarlığı oldukça güçlüdür ve aynı zamanda çok kurnaz olurlar . Aşk hayatları disiplin ve saygı üzerine kuruludur. Aşkta tek olumsuz yönleri partnerlerini kontrol altına alma istekleridir.
 
 
 

YEŞİL GÖZLÜ KİŞİLER

Asabi yaradılışlarına rağmen sevdiklerini kırmak istemeyen sakin bir yapıya sahiptirler , bu nedenle hislerine hakimdirler .Kontrollü yapılarının yanında duygularını çok yoğun yaşarlar Yeşil gözlü insanların çoğu sözlerini sakınmaz ve hazır cevabtırlar bu yüzden yüzlerine karşı bir şey söylerken dikkatli olmalısınız . Doğayı ve macerayı hayatlarından hiçbir zaman çıkarmak istemezler Altıncı hisleri güçlüdür . Özgür ve dürüst insanlardır . Aşk hayatları çok hareketlidir . Genelde ilişkileri çok uzun süreli olur . Can yakmayı severler , genellikle vazgeçilmez olurlar.
 
 

 

MAVİ GÖZLÜ KİŞİLER

Mavi gözlü kişiler enerji dolu , durağanlığı sevmeyen , karar verme kabiliyeti güçlü , eli açık kişilerdir . Biraz hayalperesttirler bu nedenle gerçekleri görmekte zorlanırlar.Genellikle çevreleri tarafından çok sevilirler. Mavi gözlere sahip insanlar diğerlerine göre daha çekicidir . Genelde havalı soğuk görünen fakat aslında kendilerinden daha fazla başkaları ile ilgilenmeyi seven yardımsever ve iyi niyetli insanlardır . Kalabalıkları diğer insanlara göre daha fazla severler . Denizleri ve okyanusları çok severler . Aşk hayatları çok karışık ve değişkendir .
Blog Son Eklenenler
Sağlıklı Gözün Derecesi Kaç Olmalıdır?
Sağlıklı Gözün Derecesi Kaç Olmalıdır?
Göz sağlığı, genel vücut sağlığımızın önemli bir parçasıdır. Sağlıklı bir göz, görme yeteneğimizi etkileyen bir dizi faktöre bağlı olarak belirlenen bir "göz derecesine" sahiptir. Ancak, bu kavram genellikle net bir şekilde anlaşılamaz.
Multifocal (Uzak-Yakın) Lenslerle Daha Net Görüş
Multifocal (Uzak-Yakın) Lenslerle Daha Net Görüş
Gözlükler ve kontakt lensler, insanoğlunun görüş problemlerine çözüm getiren en önemli icatlardan biridir. Peki, bir lens, tam olarak nedir? İnsanların yakını ve uzağı daha net görebilmeleri için hangi seçeneklere sahiptirler?
UV Işınlarının Zararlarından Koruyan Kontakt Lensler
UV Işınlarının Zararlarından Koruyan Kontakt Lensler
Kontakt lens, göz sağlığını korumak ve görme özelliklerini iyileştirmek için milyonlarca kişi tarafından kullanılan çığır açıcı bir teknolojidir.
Kimler Göz Ameliyatı Olamaz?
Kimler Göz Ameliyatı Olamaz?
Göz ameliyatı, yaşam kalitesini artırmak için birçok insan için mükemmel bir seçenek olabilir.  Fakat, herkesin kullanabileceği bir tedavi yöntemi değildir. Lazer göz ameliyatı yapılabilmesi için bazı öncelikli faktörlerin dikkate alınması gerekmektedir. Peki kimler göz ameliyatı olamaz?
Göz Sağlığına İyi Gelen Gıdalar
Göz Sağlığına İyi Gelen Gıdalar
Göz sağlığı, yaşa bağlı olarak bozulabilen bir durumdur. Ancak, gözlerinizi korumak ve sağlıklarını iyileştirmek için biraz çaba sarf etmek mümkündür.
Yüz Şeklinize Göre Güneş Gözlüğü Nasıl Seçilir?
Yüz Şeklinize Göre Güneş Gözlüğü Nasıl Seçilir?
Yüz şekline göre güneş gözlük seçimi, herkesin stiline ve yüz şekline uygun güneş gözlüğü bulma sürecinde önemli bir etkendir. Güneş gözlükleri sadece gözlük lenslerinin güneş ışınlarını engellemesi için kullanılmaz, aynı zamanda tamamlayıcı bir aksesuar olarak da tercih edilir.
Lensin Göze Yapışması
Lensin Göze Yapışması
Gözlerimiz, dünyayı keşfetmemizi sağlayan en önemli organlarımızdır ve onları korumak büyük bir önceliktir. Günlük hayatta pek çok insan kontakt lens kullanarak düzgün bir görüş deneyimi elde eder. Ancak, deneyimli lens kullanıcıları bile zaman zaman lensin göze yapışması sorunuyla karşılaşabilirler.
Astigmat Nedir? Tedavisi Ve Belirtileri Nelerdir?
Astigmat Nedir? Tedavisi Ve Belirtileri Nelerdir?
Astigmat hakkında bilgi sahibi olmak, göz sağlığını korumak için önemlidir. Astigmatism, gözü etkileyen bir kırma kusurudur ve birçok insanın karşılaştığı bir sorundur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.