Alışverişin kampanyalarla daha anlamlı.

Kampanyalı alışveriş için tıkla

↓↓

Göz Renginiz Karakterinizi Nasıl Etkiler ?
01.09.2023

Göz Renginiz Karakterinizi Nasıl Etkiler ?

Göz renginin yalnızca dış görünüşünü gösterdiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz ; uzmanlara göre göz rengi , insan karakterini de ele veriyor . Farklı göz renklerinin birbirinden ayrı karakter özellikleri :

 

SİYAH GÖZLÜ KİŞİLER

Olaylar karşısında çok çabuk heyecanlanan, ihtiraslı , karakteri sağlam , disiplinli ve coşkulu insanlardır . Duygu yüklü olan bu insanların, gerek sevgisi, gerek de kindarlığı oldukça güçlüdür ve aynı zamanda çok kurnaz olurlar . Aşk hayatları disiplin ve saygı üzerine kuruludur. Aşkta tek olumsuz yönleri partnerlerini kontrol altına alma istekleridir.
 
 
 

YEŞİL GÖZLÜ KİŞİLER

Asabi yaradılışlarına rağmen sevdiklerini kırmak istemeyen sakin bir yapıya sahiptirler , bu nedenle hislerine hakimdirler .Kontrollü yapılarının yanında duygularını çok yoğun yaşarlar Yeşil gözlü insanların çoğu sözlerini sakınmaz ve hazır cevabtırlar bu yüzden yüzlerine karşı bir şey söylerken dikkatli olmalısınız . Doğayı ve macerayı hayatlarından hiçbir zaman çıkarmak istemezler Altıncı hisleri güçlüdür . Özgür ve dürüst insanlardır . Aşk hayatları çok hareketlidir . Genelde ilişkileri çok uzun süreli olur . Can yakmayı severler , genellikle vazgeçilmez olurlar.
 
 

 

MAVİ GÖZLÜ KİŞİLER

Mavi gözlü kişiler enerji dolu , durağanlığı sevmeyen , karar verme kabiliyeti güçlü , eli açık kişilerdir . Biraz hayalperesttirler bu nedenle gerçekleri görmekte zorlanırlar.Genellikle çevreleri tarafından çok sevilirler. Mavi gözlere sahip insanlar diğerlerine göre daha çekicidir . Genelde havalı soğuk görünen fakat aslında kendilerinden daha fazla başkaları ile ilgilenmeyi seven yardımsever ve iyi niyetli insanlardır . Kalabalıkları diğer insanlara göre daha fazla severler . Denizleri ve okyanusları çok severler . Aşk hayatları çok karışık ve değişkendir .
Blog Son Eklenenler
Nistagmus Nedir?
Nistagmus Nedir?
Nistagmus, gözlerin kontrolsüz ve tekrarlayan biçimde yana, aşağı yukarı ya da dairesel düzende hareket etmesi olarak adlandırılır. Bu durum, göz titremesi olarak da bilinir ve kişinin görme ve derinlik algısı üzerinde olumsuz etkiler yaratabilir.
Göz Enfeksiyonu Nedir? Neden Olur?
Göz Enfeksiyonu Nedir? Neden Olur?
Göz enfeksiyonu, toplumda sıklıkla karşılaşılan ve yaygın bir sağlık problemidir. Bu tür enfeksiyonlar genellikle bakteri, virüs veya mantar gibi mikroorganizmaların neden olduğu enfeksiyonlardır.
Göz Altı Torbaları Neden Olur?
Göz Altı Torbaları Neden Olur?
Göz altı torbası, birçok insanın karşılaştığı ve estetik açıdan rahatsız edici olabilecek bir sorundur. Bu sorun, ilerleyen yaş, uykusuzluk ve dengesiz beslenme gibi faktörlerden kaynaklanabilir.
Heterokromi Nedir? Neden Olur?
Heterokromi Nedir? Neden Olur?
Heterokromi, genelde gözlerde meydana gelen bir renk değişikliği durumunu ifade etmektedir. Bu durum, aynı zamanda cilt ve saçta da görülebilir ancak en sık göze çarpan yeri gözlerdir.
Göz Kararması Neden Olur? Nasıl Geçer?
Göz Kararması Neden Olur? Nasıl Geçer?
Göz kararması, birçok insanın günlük yaşantısında sıklıkla yaşadığı şikayetlerden biri olarak karşımıza çıkar. Genellikle birkaç saniye veya birkaç dakika süren göz kararması, insanların hayatında önemli bir etkiye sahip olabilir.
Netlik ve Maksimum Konfor İçin Yeni Nesil Mavi Işık Filtreli Lensler
Netlik ve Maksimum Konfor İçin Yeni Nesil Mavi Işık Filtreli Lensler
Günümüz dijital çağında, uzun saatler boyunca ekran karşısında geçirilen zamanın artmasıyla birlikte, mavi ışığa maruz kalma oranı da önemli ölçüde yükselmiştir.
Göz Seğirmesi Nedir?
Göz Seğirmesi Nedir?
Göz atması, yani göz seğirmesi, kontrol edilemeyen ve istemsiz bir göz kası ya da göz kapağı hareketi olarak bilinir. Tıbbi adı miyokimi olan göz seğirmesi, genellikle göz kapağının birkaç saniye boyunca tekrarlayan hareketiyle kendini gösterir.
Göz Ağrısı Nedir? Neden Olur?
Göz Ağrısı Nedir? Neden Olur?
Göz ağrısı, gözün herhangi bir bölgesinde hissedilen bir ağrı veya yanma, batma, veya yabancı cisim varmış hissi ile tanımlanabilir. Görme organında meydana gelen bu ağrı, insanların büyük çoğunluğu hayatlarının bir döneminde yaşadığı yaygın bir şikayettir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.