Alışverişin kampanyalarla daha anlamlı.

Kampanyalı alışveriş için tıkla

↓↓

Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Görünüm :
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

Optifresh Lens Solüsyon

Optifresh Lens Solüsyon, tüm yumuşak ve hidrojel lenslerin muhafaza edilmesinde ve kullanılmakta olan lenslerin temizlenmesinde önemli bir rol oynayan bir üründür. Özellikle silikon hidrojel lens kullanıcıları için geliştirilen bu solüsyon, lenslerin hijyenik bir şekilde saklanmasını ve temizlenmesini sağlar. Lens kullanıcıları için lenslerin bakımı ve temizliği oldukça önemlidir. Lens solüsyon, lenslerin doğru şekilde temizlenmesi ve muhafaza edilmesi için özel olarak formüle edilmiştir. Hidrojel ve silikon hidrojel lenslerin yüksek oksijen geçirgenliğini koruyarak uzun süreli kullanımına olanak tanır. Optifresh solüsyon, lenslerin üzerinde biriken protein ve kirleri kolayca temizler ve lenslerin parlaklığını korur. Aynı zamanda, lenslerin kurumasını önleyerek kullanıcıya konforlu bir deneyim sunar. Optifresh Lens Solüsyon, kullanıcılarına güvenilir ve etkili bir lens bakım ürünü sunarak, lenslerin ömrünü uzatır ve göz sağlığını korur. Lens kullanıcıları için olmazsa olmaz bir ürün olan Optifresh lens solüsyonu, lenslerin bakımını kolaylaştırır ve kullanıcılarına güven verir. Bu solüsyon sayesinde, lens kullanıcıları göz sağlıklarını korurken konforlu ve net bir görüşe sahip olabilirler. 

 

Çok Amaçlı Optifresh Lens Solüsyonu

Hassas gözlere özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Bu solüsyon, lensleri temizleme, durulama, nemlendirme, dezenfekte etme ve zararlı proteinleri giderme konularında etkili bir koruma sağlar. Özellikle lens kullanıcıları için geliştirilmiş olan bu solüsyon, lenslerin uzun süre kullanımı sırasında oluşabilecek rahatsızlıkları önlemeye yardımcı olur. Ürünün tolere edilir formülü sayesinde, lens kullanıcılarına ekstra rahatlık ve güven sağlar. Günlük lens kullanımında ve uzun süreli kullanımlarda bile etkili sonuçlar gösteren Optifresh lens solüsyonu, göz sağlığı konusunda önemli bir katkı sağlar.  Optifresh'ın yeni formülasyonu, sodyum hyaluronat ve 7,2 pH değeri ile bile en hassas gözler tarafından iyi karşılanıyor. 

 

Oprifresh Lens Solüsyonun İçeriği

Oprifresh Lens solüsyon içeriği, göz sağlığı için özenle seçilmiş bileşenleri içerir. PHMB (Polyaminopropyl Biguanide) gibi etkili bir antimikrobiyal madde, lenslerin hijyenik koşullarda saklanmasını sağlar. Aynı zamanda, Sodium Hyaluronate nemlendirici özelliğiyle lenslerin gözle temasını rahat ve konforlu hale getirir. Poloxamer, lens yüzeyindeki lipid ve protein birikimlerini temizler ve sonucunda daha net bir görüş sağlar. İzotonik tamponlu çözelti olan bu solüsyonun pH değeri 7.2'dir, bu da gözler için ideal bir denge sağlar. Ayrıca, Disodium Edetate içeriği lensler üzerinde biriken kalsiyum ve diğer mineral birikimlerini çözer. Tüm bu bileşenler, Oprifresh Lens Solution'ın etkili ve güvenilir bir temizlik ve hijyen sağlamasını destekler. Bu sayede, kullanıcılar lenslerini güvenle ve konforla kullanabilirler. 

 

Optifresh Lens Ovalama Gerektirmez

Optifresh Lens Ovalama Gerektirmez, hassas gözlere sahip kişiler için özel olarak formüle edilmiş bir lens solüsyonudur. Bu formülasyon, içerdiği sodyum ile biyolojik olarak göze uyumludur ve kontakt lens kullanıcılarının gözlerini rahatlatmaya yardımcı olur. Biyopolimer ve aloe vera içeriği sayesinde en hassas gözlerde bile rahatlıkla kullanılabilir. Solüsyon,i lenslerinizi ovalamak veya sürekli bakım gerektirmeksizin temiz tutmanıza olanak tanır, böylece kullanımı pratik ve zaman kazandırıcıdır. Optifresh, lens kullanıcılarının günlük bakım ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş bir üründür. Hassas gözlere sahip olanlar için özellikle önemli olan göz uyumluluğu ve etkili temizlik sağlayan bu solüsyon, güvenilir bir seçenek sunar. Bu sayede kullanıcıların göz sağlığına daha fazla özen göstermelerine yardımcı olur. 

Daha Fazla Oku Daha Az Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.