Göz Renginiz Karakterinizi Nasıl Etkiler ?

Göz Renginiz Karakterinizi Nasıl Etkiler ?

Oluşturma Tarihi: 07.03.2019
Güncelleme Tarihi: 02.07.2020
GÖZ RENGİNİZ KARAKTERİNİZİ NASIL ETKİLER :
Göz renginin yalnızca dış görünüşünü gösterdiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz ; uzmanlara göre göz rengi , insan karakterini de ele veriyor . Farklı göz renklerinin birbirinden ayrı karakter özellikleri :
 
SİYAH GÖZLÜ KİŞİLER : Olaylar karşısında çok çabuk heyecanlanan, ihtiraslı , karakteri sağlam , disiplinli ve coşkulu insanlardır . Duygu yüklü olan bu insanların, gerek sevgisi, gerek de kindarlığı oldukça güçlüdür ve aynı zamanda çok kurnaz olurlar . Aşk hayatları disiplin ve saygı üzerine kuruludur. Aşkta tek olumsuz yönleri partnerlerini kontrol altına alma istekleridir.
 
 
YEŞİL GÖZLÜ KİŞİLER : Asabi yaradılışlarına rağmen sevdiklerini kırmak istemeyen sakin bir yapıya sahiptirler , bu nedenle hislerine hakimdirler .Kontrollü yapılarının yanında duygularını çok yoğun yaşarlar Yeşil gözlü insanların çoğu sözlerini sakınmaz ve hazır cevabtırlar bu yüzden yüzlerine karşı bir şey söylerken dikkatli olmalısınız . Doğayı ve macerayı hayatlarından hiçbir zaman çıkarmak istemezler Altıncı hisleri güçlüdür . Özgür ve dürüst insanlardır . Aşk hayatları çok hareketlidir . Genelde ilişkileri çok uzun süreli olur . Can yakmayı severler , genellikle vazgeçilmez olurlar .
 
MAVİ GÖZLÜ KİŞİLER : Mavi gözlü kişiler enerji dolu , durağanlığı sevmeyen , karar verme kabiliyeti güçlü , eli açık kişilerdir . Biraz hayalperesttirler bu nedenle gerçekleri görmekte zorlanırlar.Genellikle çevreleri tarafından çok sevilirler. Mavi gözlere sahip insanlar diğerlerine göre daha çekicidir . Genelde havalı soğuk görünen fakat aslında kendilerinden daha fazla başkaları ile ilgilenmeyi seven yardımsever ve iyi niyetli insanlardır . Kalabalıkları diğer insanlara göre daha fazla severler . Denizleri ve okyanusları çok severler . Aşk hayatları çok karışık ve değişkendir .
DİĞER BLOG YAZILARIMIZ
 • Renkli Lense Dair ...
  Renkli lensler nedir ? Avantajları nelerdir? Renkli lens markaları ve çeşitleri nelerdir?
 • Lens Nasıl Takılır ?
  Her zaman dikkat ettiğinizden biraz daha fazla dikkat ederek el hijyeninizi sağlamalısınız. Lens kullanırken tırnak bakımınızda önemli bir hijyen konusu. Tırnaklarınız temiz ve düzgün kesilmiş olma...
 • Renkli Lens Kullanımı Zor Mudur ?
  Özellikle göz rahatsızlığı olan ve gözlük kullanmaktan hoşlanmayan kişiler için tasarlanmış olan renkli lensler, birçok kişi için kullanım rahatlığı sağlamıştır.
 • Hareli mi yoksa haresiz renkli lens mi ?
  Hareli mi yoksa haresiz renkli lens mi tercih etmeliyim, aralarındaki fark nedir? Lens kullanıcılarının en çok merak ettikleri soru hareli mi yoksa haresiz mi lens tercih edecekleridir. Hareli dem...
E-Bülten