Göz Renginiz Karakterinizi Nasıl Etkiler ?

Göz Renginiz Karakterinizi Nasıl Etkiler ?

Oluşturma Tarihi: 07.03.2019
Güncelleme Tarihi: 02.12.2021

GÖZ RENGİNİZ KARAKTERİNİZİ NASIL ETKİLER
Göz renginin yalnızca dış görünüşünü gösterdiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz ; uzmanlara göre göz rengi , insan karakterini de ele veriyor . Farklı göz renklerinin birbirinden ayrı karakter özellikleri :

 
Siyah Renkli Göz

SİYAH GÖZLÜ KİŞİLER

Olaylar karşısında çok çabuk heyecanlanan, ihtiraslı , karakteri sağlam , disiplinli ve coşkulu insanlardır . Duygu yüklü olan bu insanların, gerek sevgisi, gerek de kindarlığı oldukça güçlüdür ve aynı zamanda çok kurnaz olurlar . Aşk hayatları disiplin ve saygı üzerine kuruludur. Aşkta tek olumsuz yönleri partnerlerini kontrol altına alma istekleridir.
 
 
Yeşil Renkli Göz

YEŞİL GÖZLÜ KİŞİLER

Asabi yaradılışlarına rağmen sevdiklerini kırmak istemeyen sakin bir yapıya sahiptirler , bu nedenle hislerine hakimdirler .Kontrollü yapılarının yanında duygularını çok yoğun yaşarlar Yeşil gözlü insanların çoğu sözlerini sakınmaz ve hazır cevabtırlar bu yüzden yüzlerine karşı bir şey söylerken dikkatli olmalısınız . Doğayı ve macerayı hayatlarından hiçbir zaman çıkarmak istemezler Altıncı hisleri güçlüdür . Özgür ve dürüst insanlardır . Aşk hayatları çok hareketlidir . Genelde ilişkileri çok uzun süreli olur . Can yakmayı severler , genellikle vazgeçilmez olurlar .
 
Mavi Renkli Göz

MAVİ GÖZLÜ KİŞİLER

Mavi gözlü kişiler enerji dolu , durağanlığı sevmeyen , karar verme kabiliyeti güçlü , eli açık kişilerdir . Biraz hayalperesttirler bu nedenle gerçekleri görmekte zorlanırlar.Genellikle çevreleri tarafından çok sevilirler. Mavi gözlere sahip insanlar diğerlerine göre daha çekicidir . Genelde havalı soğuk görünen fakat aslında kendilerinden daha fazla başkaları ile ilgilenmeyi seven yardımsever ve iyi niyetli insanlardır . Kalabalıkları diğer insanlara göre daha fazla severler . Denizleri ve okyanusları çok severler . Aşk hayatları çok karışık ve değişkendir .
DİĞER BLOG YAZILARIMIZ
 • Renkli Lense Dair ...
  Renkli lensler nedir ? Avantajları nelerdir? Renkli lens markaları ve çeşitleri nelerdir?
 • Lens Nasıl Takılır ?
  Her zaman dikkat ettiğinizden biraz daha fazla dikkat ederek el hijyeninizi sağlamalısınız. Lens kullanırken tırnak bakımınızda önemli bir hijyen konusu. Tırnaklarınız temiz ve düzgün kesilmiş olma...
 • Renkli Lens Kullanımı Zor Mudur ?
  Özellikle göz rahatsızlığı olan ve gözlük kullanmaktan hoşlanmayan kişiler için tasarlanmış olan renkli lensler, birçok kişi için kullanım rahatlığı sağlamıştır.
 • Hareli mi yoksa haresiz renkli lens mi ?
  Hareli mi yoksa haresiz renkli lens mi tercih etmeliyim, aralarındaki fark nedir? Lens kullanıcılarının en çok merak ettikleri soru hareli mi yoksa haresiz mi lens tercih edecekleridir. Hareli dem...
E-Bülten