Alışverişin kampanyalarla daha anlamlı.

Kampanyalı alışveriş için tıkla

↓↓

Hareli mi yoksa haresiz renkli lens mi tercih etmeliyim?
02.09.2023

Hareli mi yoksa haresiz renkli lens mi tercih etmeliyim?

Renkli Lens kullanıcılarının en çok merak ettikleri soru hareli mi yoksa haresiz mi lens tercih edecekleridir. Hareli demek, göz çevresindeki siyah belirgin çerçevedir. Gözün hareli olması, göz çevresindeki ince yada kalın çizgilerin olması durumudur. Bazı lenslerde kalın Hare bulunurken bazı lenslerde ince bir hare vardır, hareli lensler için çerçeveli göz yapısı diyebiliriz. Haresiz demek ise gözün çevresinde belirgin bir çizgi, halkla ya da diğer bir deyiş ile “ring” olmaması halidir. Haresiz lensler gözün kendi doğal haresini alır. Göz çevresinde parlak çizgiler yer almaz. Hareli lens tercih ettiğiniz de göz yapınız olduğundan daha büyük görünecektir. Haresiz lensler ise göz rengini kaplayarak göz renginizin daha net ve yoğun görünmesine yardımcı olur. Koyu göz rengine sahip kişiler belirgin göz rengi için haresiz renkli lens tercih ederek renk skalasından dilediği rengi tercih edebilir. Eğer Haresiz renkli lens tercih ediyorsanız, aşağıdaki yazımızı inceleyebilirsiniz. Peki haresiz renkli lens düşünüyorsunuz ancak karar veremiyorsunuz diyelim. Bu konuda dünya da oldukça çok satılan Labella Milano,Iconıc Haresiz,El Amore Amore serisi haresiz lensler arasında en doğal bulunan ve en çok tercıh edilen markaların başında gelir.   Bu üç lens markası da haresiz lenslere sahiptir.  Daha doğal bir görünüm isteyenler haresiz lensleri tercih edebilirler. Göz yapısı iri olanlarda haresiz lens seçebir.

Haresiz ve doğal renkli lens markaları nelerdir?

Daha doğal ve kendi göz renginize yakın bir renkli lens düşünüyorsanız, Labella Milano, El Amore ve Iconic Haresiz markalarının renk seçeneklerinden tercih edebilirsiniz. Labella Milano serisi özel boyama tekniğine sahip Müşteri memnuniyeti çok yüksek bir markadır. Herhangi bir güneş ışını ya da lens solüsyonu etkileri rengi etkilemez. İnce bir yapıya sahip olduğu için daha doğal bir görünüm elde edersiniz. Haresiz lens kimlere yakışır? Göz yapısı daha iri olan kişiler haresiz renkli lensler daha doğal ve etkili görünüm sağlarlar.. 

 

Hareli lens kimlere yakışır?

Dikkat çekici ve çarpıcı bir görünüm elde etmek isteyen kişiler hareli renkli lens markalarını tercih edebilir.Hareli lensler siyah belirgin bir çerçeveye sahip olması sebebiyle gözlerinizi daha belirgin ve iri görülnmesini sağlar.Hareli lens tercih etmek isterseniz Labella Real, El Amore Retro ve Iconıc Hareli serilerini tercih edebilirsiniz Bu süreçte lensin rengi ve tercih amacı sizin kişisel zevk ve beğeninize göre değişkenlik gösterebilir. Gmz taban renginize makyajınıza göre her kullanıcıda farklılık gösterebir. 

 

İlginizi Çekebilir: Lens Kullanmanın Avantajları ve Dezavantajları

Blog Son Eklenenler
Nistagmus Nedir?
Nistagmus Nedir?
Nistagmus, gözlerin kontrolsüz ve tekrarlayan biçimde yana, aşağı yukarı ya da dairesel düzende hareket etmesi olarak adlandırılır. Bu durum, göz titremesi olarak da bilinir ve kişinin görme ve derinlik algısı üzerinde olumsuz etkiler yaratabilir.
Göz Enfeksiyonu Nedir? Neden Olur?
Göz Enfeksiyonu Nedir? Neden Olur?
Göz enfeksiyonu, toplumda sıklıkla karşılaşılan ve yaygın bir sağlık problemidir. Bu tür enfeksiyonlar genellikle bakteri, virüs veya mantar gibi mikroorganizmaların neden olduğu enfeksiyonlardır.
Göz Altı Torbaları Neden Olur?
Göz Altı Torbaları Neden Olur?
Göz altı torbası, birçok insanın karşılaştığı ve estetik açıdan rahatsız edici olabilecek bir sorundur. Bu sorun, ilerleyen yaş, uykusuzluk ve dengesiz beslenme gibi faktörlerden kaynaklanabilir.
Heterokromi Nedir? Neden Olur?
Heterokromi Nedir? Neden Olur?
Heterokromi, genelde gözlerde meydana gelen bir renk değişikliği durumunu ifade etmektedir. Bu durum, aynı zamanda cilt ve saçta da görülebilir ancak en sık göze çarpan yeri gözlerdir.
Göz Kararması Neden Olur? Nasıl Geçer?
Göz Kararması Neden Olur? Nasıl Geçer?
Göz kararması, birçok insanın günlük yaşantısında sıklıkla yaşadığı şikayetlerden biri olarak karşımıza çıkar. Genellikle birkaç saniye veya birkaç dakika süren göz kararması, insanların hayatında önemli bir etkiye sahip olabilir.
Netlik ve Maksimum Konfor İçin Yeni Nesil Mavi Işık Filtreli Lensler
Netlik ve Maksimum Konfor İçin Yeni Nesil Mavi Işık Filtreli Lensler
Günümüz dijital çağında, uzun saatler boyunca ekran karşısında geçirilen zamanın artmasıyla birlikte, mavi ışığa maruz kalma oranı da önemli ölçüde yükselmiştir.
Göz Seğirmesi Nedir?
Göz Seğirmesi Nedir?
Göz atması, yani göz seğirmesi, kontrol edilemeyen ve istemsiz bir göz kası ya da göz kapağı hareketi olarak bilinir. Tıbbi adı miyokimi olan göz seğirmesi, genellikle göz kapağının birkaç saniye boyunca tekrarlayan hareketiyle kendini gösterir.
Göz Ağrısı Nedir? Neden Olur?
Göz Ağrısı Nedir? Neden Olur?
Göz ağrısı, gözün herhangi bir bölgesinde hissedilen bir ağrı veya yanma, batma, veya yabancı cisim varmış hissi ile tanımlanabilir. Görme organında meydana gelen bu ağrı, insanların büyük çoğunluğu hayatlarının bir döneminde yaşadığı yaygın bir şikayettir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.