La Bella Renkli Lens

La Bella Renkli Lens

Oluşturma Tarihi: 15.02.2020
Güncelleme Tarihi: 29.11.2021

La Bella renkli lensler aylık, 3 aylık yıllık gibi kullanım süreleri opsiyonuyla satışta olan son yılların en popüler renkli lens markasıdır. Çok sayıda renk seçeneği sunan La Bella, numaralı, numarasız, hareli, haresiz seçenekleriyle kullanıcıları için oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunmakta.

Sizden gelen yoğun talepler bize La Bella lensleri hakkında size daha detaylı bilgi verme ve kullanıcı deneyimlerini sizinle paylaşarak aklınızdaki sorulara cevaplar alabilmenizi umuyoruz.

lensoptik.com.tr müşteri hizmetleri haftanın 6 günü  09.oo-18.3o arasında hizmet vermekte bunu da hatırlatmakta fayda var.

La Bella eşsiz kullanıcı deneyimi sunan, gözünüze taktığınızda gayet doğal görünen ve konforlu olan lens çeşitidir. Diğer lenslerde olduğu gibi bakımı lens solüsyonu ile sağlanır. 

Günlük kullanılan lenslerin yapımında hidrofil plastik kullanılıyorken,birkaç aya kadar kullanım ömrüyle ekonomik bir alternatif olmayı başaran yumuşak lenslerin ham maddesi silikon hidrokeldir.

La Bella Türkiye pazarında diğer lenslere göre daha yeni ve çok iddialı bir lens markasıdır. İddialı olmasını kullanıcı yorumlarından anlamak mümkün. Çünkü kullanan kişilerin çoğu bu lensten memnunlar. Tabii ki her lens her gözde mükemmel sonuçlar doğrurur demiyoruz gözün yapısı ve değerlerini baz alarak doğru lens seçimini yapan herkes La Bella lensten memnun kalacaktır. lensoptik.com.tr olarak bunun garantisini veriyoruz tüm müşterilerimize. Ayrıca memnun kalmadığınız da iade garantisi ve değişim garantisini de müşteri memnuniyeti ilkesi gereğince yine her müşterimize sunuyoruz. Göz sağlığınız sizin için ne kadar değerliyse bizim içinde o kadar değerli. 

Eğer renkli lens alırken kararsız kalıyor ve tercih yapmakta zorlanıyorsanız La Bella ürün kataloğuna göz atmanızı tavsiye ederiz. 

Kataloğa göz atmak için buraya tıklayınız

2019’da en çok satan La Bella renkleri;

 • Pixie Blue
 • Pixie Gray
 • Lazord
 • Dimgray
 • Lazord
 • Coco
 • La Bella Renkli lens kullanıcı yorumlarıını okumak için tıklayınız.
DİĞER BLOG YAZILARIMIZ
 • Renkli Lense Dair ...
  Renkli lensler nedir ? Avantajları nelerdir? Renkli lens markaları ve çeşitleri nelerdir?
 • Lens Nasıl Takılır ?
  Her zaman dikkat ettiğinizden biraz daha fazla dikkat ederek el hijyeninizi sağlamalısınız. Lens kullanırken tırnak bakımınızda önemli bir hijyen konusu. Tırnaklarınız temiz ve düzgün kesilmiş olma...
 • Renkli Lens Kullanımı Zor Mudur ?
  Özellikle göz rahatsızlığı olan ve gözlük kullanmaktan hoşlanmayan kişiler için tasarlanmış olan renkli lensler, birçok kişi için kullanım rahatlığı sağlamıştır.
 • Hareli mi yoksa haresiz renkli lens mi ?
  Hareli mi yoksa haresiz renkli lens mi tercih etmeliyim, aralarındaki fark nedir? Lens kullanıcılarının en çok merak ettikleri soru hareli mi yoksa haresiz mi lens tercih edecekleridir. Hareli dem...
E-Bülten